Teamindeling wintercompetitie

Captains zijn vet gedrukt en onderstreept

KLIK OP HET AFDELINGSNUMMER OM NAAR DE UITSLAGEN/STANDEN PAGINA VAN DE KNLTB TE GAAN

Dames dubbel 17+ (4DD) - donderdagmorgen

Strijdo 1

2e klasse afdeling 3

Mieke

Martens

Cea

van Geer

Carla

Dijkstra

Monika

Schraven

Yvette

van Strien

Ellen    

Schröder

 

 

 

 

 

Gemengd dubbel 50+ (DD-HD-2GD) vrijdag

Strijdo 1

open klasse afdeling 2

Albert

van der Ham

Leo

Maagdenberg

Riekie

van der Ham

Tineke

Bloem

Nelly

Kloonen

 

 

 

 

 

 

 

Gemengd dubbel 50+ (DD-HD-2GD) vrijdag

Strijdo 2

open klasse afdeling 2

John

Loonen

Ronald

Keulen v.

Rene

Ligtvoet

Ingrid

Keulen v.

Jeannette

Dechesne

Barbara

Wagenaar

Arjan

Suylekom

 

 

 

Heren dubbel 50+ (4HD) vrijdag

Strijdo 1

2e klasse afdeling 3

Ad

van Dongen

Beno

Dallinga

Huub

Pennings

Joop   

Boon

Fons   

Hageman

 

 

 

 

 

 

 

Gemengd dubbel 17+ (DD-HD-2GD) - zaterdag

Strijdo 1

1e klasse afdeling 2

Carine

van Schaaik

Sandra

Lamers

Yvonne

Lange

Richard

De Vries

Evert

Luiten

Rob

Benning

Mark

Weissmann

 

 

 

Gemengd dubbel 17+ (DD-HD-2GD) - zaterdag

Strijdo 2

3e klasse afdeling 2

Stefan

Krijnen

Tommie

Rombouts

Bob

Wieman

Desiree

Geers

Jobien

Laurijssen

Nandy

van Herten

 

 

 

 

 

Dames dubbel 17+ (4DD) zaterdag

Strijdo 1

hoofdklasse afdeling 1

Tessa

Rehm

Lotte

Beskers

Ellen

Hulst

Nyree

Janssens

Astrid

Dijkstra

Inge

Schellekens

 

 

 

 

 

Dames dubbel 17+ (4DD) zaterdag

Strijdo 2

1e klasse afdeling 2

Ayla

Janssen

Emma

Beskers

Jenny

Rehm

Nicky

Pinkster-Gerritse

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Dames dubbel 35+ (4DD) - zaterdag

Strijdo 1

2e klasse afdeling 4

Conny

Michielsen-Broeders

Letty

Janssens

Simone

Molenaar

Ineke

Janszen

Monique

Jongenelen

Saskia

Heij

 

 

 

 

 

Dames dubbel 35+ (4DD) - zaterdag

Strijdo 2

2e klasse afdeling 2

Sietske

Van Komen

Nancy

Schaffhausen

Judith

Hofkens

Tanja

Van Maldegem

Mascha

Van Andel

 

 

 

 

 

 

 

Heren dubbel 35+ (4HD) - zaterdag

Strijdo 1

2e klasse afdeling 3

Arco

vd Bent

Arnold

Vermaas

Arthur

Hofstee

Boris

Corvers

Ruben

Van Bochove

Frank

Vermeulen

 

 

 

 

 

Heren dubbel 35+ (4HD) - zaterdag

Strijdo 2

2e klasse afdeling 2

Jan

de Laat

Peter

Deelen

Peter

Janssens

Nils

van `t Veer

René

Verdaasdonk

Wim

Damen

 

 

 

 


  

Heren dubbel 35+ (4HD) - zaterdag

Strijdo 3

2e klasse afdeling 2

Barry

Dallinga

Jeroen

van Keulen

Huub

Pennings

Joost

van Veghel

Erwin

van der Poel

Mario

van Gorkom

 

 

 

 

 

Lees meer

Inschrijven KNLTB Wintercompetitie 2020-2021

In de periode 12 november 2020 t/m 24 januari 2021 wordt de KNLTB wintercompetitie gespeeld. Een heerlijke manier om je sportief te meten met spelers van andere verenigingen. De inschrijving voor de wintercompetitie is geopend en je kunt je als team inschrijven via dit formulier. Heb je geen (compleet) team, geen probleem, schrijf je in en wij kijken samen hoe je kan deelnemen.

De inschrijving sluit zaterdag 29 augustus 2020 



Lees meer