April 2019
Dinsdag 23 april

Competitie

Donderdag 25 april
09:00

Competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 26 april
13:00

Competitie

19:00

Competitie

Zaterdag 27 april

Inhaaldag competitie

Zondag 28 april

Inhaaldag competitie

Maandag 29 april
09:00

mixed husselochtend

Dinsdag 30 april

Inhaaldag competitie

Mei 2019
Donderdag 2 mei

Inhaaldag competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 3 mei

Inhaaldag competitie

Zaterdag 4 mei

Inhaaldag competitie

Zondag 5 mei

Inhaaldag competitie

Maandag 6 mei
09:00

mixed husselochtend

Dinsdag 7 mei
09:00

Competitie

Donderdag 9 mei
09:00

Competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 10 mei
13:00

Competitie

19:00

Competitie

Zaterdag 11 mei
11:00

Competitie

Zondag 12 mei
09:00

Competitie

Maandag 13 mei
09:00

mixed husselochtend

Dinsdag 14 mei
09:00

Competitie

Donderdag 16 mei
09:00

Competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 17 mei
13:00

Competitie

19:00

Competitie

Zaterdag 18 mei
11:00

Competitie

Zondag 19 mei
09:00

Competitie

Maandag 20 mei
09:00

mixed husselochtend

Dinsdag 21 mei
09:00

Competitie

Donderdag 23 mei
09:00

Competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 24 mei
13:00

Competitie

19:00

Competitie

Zaterdag 25 mei
11:00

Competitie

Zondag 26 mei
09:00

Competitie

Maandag 27 mei
09:00

mixed husselochtend

Dinsdag 28 mei
09:00

Competitie

Donderdag 30 mei

Inhaaldag competitie di-do-vr-za-zo

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 31 mei
13:00

Competitie

19:00

Competitie

Juni 2019
Maandag 3 juni

Inhaaldag competitie

09:00

mixed husselochtend

Dinsdag 4 juni

Inhaaldag competitie

Donderdag 6 juni
09:00

Competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 7 juni

Inhaaldag competitie

Zaterdag 8 juni

Inhaaldag zaterdag-competitie

VITS startweekend

Zondag 9 juni

VITS

Maandag 10 juni

Inhaaldag competitie

09:00

Competitie oranje en rood

18:00

VITS

Dinsdag 11 juni
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

18:00

VITS

Woensdag 12 juni
18:00

VITS

Donderdag 13 juni

Inhaaldag competitie

09:00

Mixed husselochtend

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

18:00

VITS

Vrijdag 14 juni
18:00

VITS

Zaterdag 15 juni

VITS

Zondag 16 juni

VITS finaledag

Dinsdag 18 juni
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 20 juni
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Dinsdag 25 juni
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 27 juni
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30

Mixed husselavond

Vrijdag 28 juni

Funkamp jeugd

Zaterdag 29 juni

Funkamp jeugd

12:00 – 23:00

B4 toernooi

Zondag 30 juni

Funkamp jeugd

Juli 2019
Dinsdag 2 juli
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 4 juli
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Zondag 7 juli
10:00 – 13:00

Zondagochtend vakantiehussel

Dinsdag 9 juli
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 11 juli
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Zondag 14 juli
10:00 – 13:00

Zondagochtend vakantiehussel

Dinsdag 16 juli
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 18 juli
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Zondag 21 juli
10:00 – 13:00

Zondagochtend vakantiehussel

Dinsdag 23 juli
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 25 juli
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Zondag 28 juli
10:00 – 13:00

Zondagochtend vakantiehussel

Dinsdag 30 juli
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Augustus 2019
Donderdag 1 augustus
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Zondag 4 augustus
10:00 – 13:00

Zondagochtend vakantiehussel

Dinsdag 6 augustus
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 8 augustus
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Zondag 11 augustus
10:00 – 13:00

Zondagochtend vakantiehussel

Dinsdag 13 augustus
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 15 augustus
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Dinsdag 20 augustus
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 22 augustus
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 23 augustus
09:00 – 18:00

Meskesdag

Dinsdag 27 augustus
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 29 augustus
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 30 augustus
18:30 – 23:00

Clubkampioenschappen

Zaterdag 31 augustus
12:00 – 17:00

Clubkampioenschappen

September 2019
Zondag 1 september
12:00 – 17:00

Clubkampioenschappen

Maandag 2 september
18:30 – 23:00

Clubkampioenschappen

Dinsdag 3 september
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

18:30 – 23:00

Clubkampioenschappen

Woensdag 4 september
18:30 – 23:00

Clubkampioenschappen

Donderdag 5 september
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

18:30 – 23:00

Clubkampioenschappen

Vrijdag 6 september
09:00 – 18:30

Snipperdagtoernooi

18:30 – 23:00

Clubkampioenschappen

Zaterdag 7 september
12:00 – 17:00

Clubkampioenschappen

Zondag 8 september
09:00

Competitie oranje en rood

11:00 – 19:00

Clubkampioenschappen finaledag

Dinsdag 10 september
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 12 september
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Aanvang najaarscompetitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 13 september
13:00 – 19:00

Aanvang najaarscompetitie

Zaterdag 14 september
11:00

Aanvang najaarscompetitie

Zondag 15 september
09:00

Aanvang najaarscompetitie

Dinsdag 17 september
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 19 september
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 20 september
13:00 – 19:00

Competitie

Zaterdag 21 september
11:00

Competitie

Zondag 22 september
09:00

Competitie

Dinsdag 24 september
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 26 september
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 27 september
13:00 – 19:00

Competitie

Zaterdag 28 september
11:00

Competitie

Zondag 29 september
09:00

Competitie

Oktober 2019
Dinsdag 1 oktober
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 3 oktober
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 4 oktober
13:00 – 19:00

Competitie

Zaterdag 5 oktober
11:00

Competitie

Zondag 6 oktober
09:00

Competitie

Dinsdag 8 oktober
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 10 oktober
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 11 oktober
13:00 – 19:00

Competitie

Zaterdag 12 oktober
11:00

Competitie

Zondag 13 oktober
09:00

Competitie

Dinsdag 15 oktober
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

12:00 – 17:00

Jeugd herfsttoernooi

Woensdag 16 oktober
11:00 – 17:00

Jeugd herfsttoernooi

Donderdag 17 oktober
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Competitie

09:00 – 12:00

Jeugd herfsttoernooi

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 18 oktober
11:00 – 13:00

Jeugd herfsttoernooi

13:00 – 19:00

Competitie

Zaterdag 19 oktober
11:00

Competitie

Zondag 20 oktober
09:00

Competitie

Dinsdag 22 oktober
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 24 oktober
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 25 oktober
13:00 – 19:00

Competitie

Zaterdag 26 oktober
11:00

Competitie

Zondag 27 oktober
09:00

Competitie

Dinsdag 29 oktober
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 31 oktober
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Inhaaldag competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

November 2019
Vrijdag 1 november
13:00 – 19:00

Inhaaldag competitie

Zaterdag 2 november
11:00

Inhaaldag competitie

13:30 – 23:00

Mosseltoernooi

Zondag 3 november
09:00

Inhaaldag competitie

Dinsdag 5 november
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 7 november
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Inhaaldag competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 8 november
13:00 – 19:00

Inhaaldag competitie

Zaterdag 9 november
11:00

Inhaaldag competitie

Zondag 10 november
09:00

Inhaaldag competitie

Dinsdag 12 november
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 14 november
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Aanvang wintercompetitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 15 november
13:00

Aanvang wintercompetitie

19:00 – 23:00

Aanvang Wico

Zaterdag 16 november
11:00

Aanvang wintercompetitie

Zondag 17 november
10:00

Aanvang wintercompetitie

Dinsdag 19 november
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 21 november
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Wintercompetitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 22 november
13:00

Competitie

19:00 – 23:00

WICO

Zaterdag 23 november
11:00

Competitie

Zondag 24 november
10:00

Competitie

Dinsdag 26 november
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 28 november
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Wintercompetitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 29 november
13:00

Inhaaldag competitie

Zaterdag 30 november
11:00

Inhaaldag competitie

19:00 – 23:00

WICO

December 2019
Zondag 1 december
10:00

Inhaaldag competitie

Dinsdag 3 december
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 5 december
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 6 december
13:00

Competitie

Zaterdag 7 december
11:00

Competitie

Zondag 8 december
10:00

Competitie

Dinsdag 10 december
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 12 december
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 13 december
13:00

Competitie

19:00 – 23:00

WICO

Zaterdag 14 december
11:00

Competitie

19:00 – 23:00

WICO

Dinsdag 17 december
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 19 december
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Inhaaldag competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Dinsdag 24 december
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Dinsdag 31 december
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Januari 2020
Donderdag 2 januari
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 3 januari
13:00

Competitie

Zaterdag 4 januari
11:00

Competitie

Zondag 5 januari
10:00

Competitie

13:00 – 19:00

Nieuwjaarshussel + receptie

Dinsdag 7 januari
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 9 januari
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 10 januari
13:00

Competitie

Zaterdag 11 januari
11:00

Competitie

Zondag 12 januari
10:00

Competitie

Dinsdag 14 januari
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 16 januari
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 17 januari
13:00

Competitie

Zaterdag 18 januari
11:00

Competitie

Zondag 19 januari
10:00

Competitie

Dinsdag 21 januari
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 23 januari
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Inhaaldag competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 24 januari
13:00

Inhaaldag competitie

19:00 – 23:00

WICO

Zaterdag 25 januari
11:00

Inhaaldag competitie

Zondag 26 januari
10:00

Inhaaldag competitie

Dinsdag 28 januari
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 30 januari
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Inhaaldag competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 31 januari
13:00

Inhaaldag competitie

Februari 2020
Zaterdag 1 februari
11:00

Inhaaldag competitie

Zondag 2 februari
10:00

Inhaaldag competitie

Dinsdag 4 februari
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 6 februari
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Inhaaldag competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 7 februari
13:00

Inhaaldag competitie

19:00 – 23:00

WICO

Zaterdag 8 februari
10:00

Wintertoernooi

Zondag 9 februari
10:00

Wintertoernooi

Maandag 10 februari
18:00

Wintertoernooi

Dinsdag 11 februari
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

18:00

Wintertoernooi

Woensdag 12 februari
18:00

Wintertoernooi

Donderdag 13 februari
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Inhaaldag competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

18:00

Wintertoernooi

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 14 februari
13:00

Inhaaldag competitie

18:00

Wintertoernooi

Zaterdag 15 februari
10:00

Wintertoernooi

Zondag 16 februari
10:00

Inhaaldag competitie

10:00

Finaledag Wintertoernooi

Dinsdag 18 februari
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 20 februari
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Inhaaldag competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 21 februari
13:00

Inhaaldag competitie

Zaterdag 22 februari
11:00

Inhaaldag competitie

Zondag 23 februari
10:00

Inhaaldag competitie

Dinsdag 25 februari
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 27 februari
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00

Inhaaldag competitie

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 28 februari
13:00

Inhaaldag competitie

Zaterdag 29 februari
11:00

Inhaaldag competitie

Maart 2020
Zondag 1 maart
10:00

Inhaaldag competitie

Dinsdag 3 maart
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 5 maart
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 6 maart
19:00 – 23:00

WICO

Dinsdag 10 maart
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 12 maart
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 13 maart
19:00 – 23:00

WICO

Zondag 15 maart
19:00 – 23:00

WICO

Dinsdag 17 maart
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 19 maart
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Vrijdag 20 maart
19:00 – 23:00

WICO slotavond

Dinsdag 24 maart
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

Donderdag 26 maart
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

09:00 – 12:00

Mixed husselochtend

19:30 – 23:00

Mixed husselavond

Maandag 30 maart
20:00

Jaarvergadering Strijdo (paviljoen)

Dinsdag 31 maart
09:00 – 12:00

Mixed husselochtend