TENNIS Teamindeling KNLTB najaarscompetitie senioren 2021

Captains zijn vet gedrukt en onderstreept

KLIK OP HET AFDELINGSNUMMER OM NAAR DE UITSLAGEN/
STANDEN PAGINA VAN DE KNLTB TE GAAN

dinsdagmorgen: Dames dubbel ochtend (4x DD)

Strijdo 1

Dames Dubbel Dinsdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 7

Margriet

Maanders

Mieke

Heerius

Karin

Kurstjens

Margot

Pelders

 

 

  

donderdagavond: 8 & 9 tennis 17+ (2x dubbelspel)

Strijdo 1

8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond – 1e klasse – Afdeling 22

Marjolein

Gudde

Marlou

Hillebrand

Ida

Sprietsma

Sandra

de Vaan

Donka

Vessov

Pauline

Hamers-Hofman

 

 

 

 

  

donderdagavond: 8 & 9 tennis 17+ (2x dubbelspel)

Strijdo 1

8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond – 2e klasse – Afdeling 26

 

Juliette

Grummels

Eline

De Jong

Inge

Jespers

Marlies

Nuijten

 

 

  

vrijdagmiddag: Gemengd dubbel 50+ (DD, HD, 2x GD)

Strijdo 1

Gemengd Dubbel 50+ Vrijdag Middag – 3e klasse – Afdeling 1

John

Loonen

Ronald

Keulen van

René

Ligtvoet

Ingrid

Keulen van

Jeannette

Dechesne

Barbara

Wagenaar

Arjan

Suylekom van

 

 

  

vrijdagmiddag: Heren dubbel 50+ (4x HD)

Strijdo 1

Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag – 3e klasse – Afdeling 2

Ad

van Dongen

Fons

Hageman

Joop

Boon

Beno

Dallinga

 

 

  

vrijdagavond: Dames dubbel 17+ (4x DD)

Strijdo 1

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 40

Femke

Schouten

Diana

Schouten

Daphne

Van der Velden

Ilse

Schriek

Hellen

De Bie

Anna

Krijnen

 

 

  

vrijdagavond: Dames dubbel 17+ (4x DD)

Strijdo 2

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 65

Marcella

van Heel

Alisha

van den Berg

Kalinka

Koreman

Fen

van der Kruit

Judith

Hofkens

Jobien

Laurijssen

Nandy

van Herten

 

 

  

vrijdagavond: Dames dubbel 35+ (4x DD)

Strijdo 1

Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 23

Mandy

van Gestel

Anja

Zweep-Löhner

Ilse

Maarschalk

Eline

Huijben-Hijkoop

Susanne

Gelissen

Wendy

Aarden

 

 

 

vrijdagavond: Gemengd dubbel 35+ (DD, HD, 2x GD)

Strijdo 1

Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 8

Lian

Wijnberg

Marcel

Wijnberg

Cor

Den Boon

Nicole

Den Boon

Saskia

Heij

 

 

  

vrijdagavond: Gemengd dubbel 35+ (DD, HD, 2x GD)

Strijdo 2

Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 20

Martin

Tak

Annemie

Bogmans-Jansen

Marian

van Doorn

Nancy

van der Pluijm

Floris

Klapwijk

Ivo

Jamar

 

 

  

vrijdagavond: Gemengd dubbel 35+ (DD, HD, 2x GD)

Strijdo 3

Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 28

Ingrid

van Bavel

Martine

Van der Zee

Heidi

Anthonis

Wencke

van der Lans

Maikel

Salewicz

Frank

van der Wijst

Ed

van der Lans

 

 

 

vrijdagavond: Heren dubbel 35+ (4x HD)

Strijdo 1

Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 14

Erwin

Schellekens

Hans

Monschouwer

Arco

vd Bent

Marc

vd Made

Marc

Welling

Andries

Pullen

 

 

 

 

  

zaterdag: Dames 17+ (2x DE, 3x DD)

Strijdo 1

Dames 17+ Zaterdag (LI+NB+NH+ZH) – 2e klasse – Afdeling 6

Ayla

Janssen

Jenny

Rehm

Emma

Beskers

Anic

Stevens

Yvonne

van Gennip

 

 

 

zaterdag: Dames dubbel 17+ (4x DD)

Strijdo 1

Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 40

Tanja

van Maldegem

Conny

Michielsen-Broeders

Ineke

Janszen

Simone

Molenaar

Ans

Wildeboer

Monique

Jongenelen

 

 

 

 

  

zaterdag: Gemengd 17+ (DE, HE, GD, DD, HD)

Strijdo 1

Gemengd 17+ Zaterdag – 1e klasse – Afdeling 16

Tessa

Rehm

Ellen

Hulst

Nyree

Janssens

Ralph

Geers

Steyn

Geers

Thomas

Wijnberg

 

 

 

 

 

zaterdag: Gemengd dubbel 17+ (DD, HD, 2x GD)

Strijdo 1

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 13

Elna

Derks

Paul

van Mossevelde

Mark

Weissmann

Harrie

Bayens

Carin

van  Buitenen

Corinne

Dankers

 

 

 

 

 

zaterdag: Heren 17+ (4x HE, 2x HD)

Strijdo 1

Heren 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 39

Barry

Luijks

Marten

Bogmans

Thijs

Van den Heijkant

Jan

Korteweg

Erik

Snackey

Tommie

Rombouts

Paul

Berende

 

 

  

zaterdag: Heren 17+ (4x HE, 2x HD)

Strijdo 2

Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 35

Ronald

de Pender

Luuk

van Dorp

Bob

Wieman

Joost

van Veghel

Rob

Wiegand

Jurgen

Hooijmaijers

 

 

 

 

  

zaterdag: Heren 35+ (2xHE, 3xHD)

Strijdo 1

Heren 35+ Zaterdag (NB+ZH) – 3e klasse – Afdeling 9

Barry

Dallinga

Jeroen

van Keulen

Huub

Pennings

Erwin

van der Poel

Jan

Wieman

Leo

Wubben

 

 

 

 

  

zaterdag: Heren dubbel 17+ (4x HD)

Strijdo 1

Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 20

Daan

van Dorp

Mario

Brenters

Nick

Lodder

Marco

Dat

Thijs

van Wuijckhuijse

Paul

Gudde

 

 

 

 



KNLTB Najaarscompetitie 2021 teamindeling Overzicht