TENNIS Teamindeling KNLTB najaarscompetitie senioren 2021
Captains zijn vet gedrukt en onderstreept
KLIK OP HET AFDELINGSNUMMER OM NAAR DE UITSLAGEN/
STANDEN PAGINA VAN DE KNLTB TE GAAN
dinsdagmorgen: Dames dubbel ochtend (4x DD) |
|
Strijdo 1 |
|
Margriet |
Maanders |
Mieke |
Heerius |
Karin |
Kurstjens |
Margot |
Pelders |
|
|
donderdagavond: 8 & 9 tennis 17+ (2x dubbelspel) |
|
Strijdo 1 |
|
Marjolein |
Gudde |
Marlou |
Hillebrand |
Ida |
Sprietsma |
Sandra |
de Vaan |
Donka |
Vessov |
Pauline |
Hamers-Hofman |
|
|
|
|
donderdagavond: 8 & 9 tennis 17+ (2x dubbelspel) |
|
Strijdo 1 |
|
8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond – 2e klasse – Afdeling 26
|
|
Juliette |
Grummels |
Eline |
De Jong |
Inge |
Jespers |
Marlies |
Nuijten |
|
|
vrijdagmiddag: Gemengd dubbel 50+ (DD, HD, 2x GD) |
|
Strijdo 1 |
|
John |
Loonen |
Ronald |
Keulen van |
René |
Ligtvoet |
Ingrid |
Keulen van |
Jeannette |
Dechesne |
Barbara |
Wagenaar |
Arjan |
Suylekom van |
|
|
vrijdagmiddag: Heren dubbel 50+ (4x HD) |
|
Strijdo 1 |
|
Ad |
van Dongen |
Fons |
Hageman |
Joop |
Boon |
Beno |
Dallinga |
|
|
vrijdagavond: Dames dubbel 17+ (4x DD) |
|
Strijdo 1 |
|
Femke |
Schouten |
Diana |
Schouten |
Daphne |
Van der Velden |
Ilse |
Schriek |
Hellen |
De Bie |
Anna |
Krijnen |
|
|
vrijdagavond: Dames dubbel 17+ (4x DD) |
|
Strijdo 2 |
|
Marcella |
van Heel |
Alisha |
van den Berg |
Kalinka |
Koreman |
Fen |
van der Kruit |
Judith |
Hofkens |
Jobien |
Laurijssen |
Nandy |
van Herten |
|
|
vrijdagavond: Dames dubbel 35+ (4x DD) |
|
Strijdo 1 |
|
Mandy |
van Gestel |
Anja |
Zweep-Löhner |
Ilse |
Maarschalk |
Eline |
Huijben-Hijkoop |
Susanne |
Gelissen |
Wendy |
Aarden |
|
|
vrijdagavond: Gemengd dubbel 35+ (DD, HD, 2x GD) |
|
Strijdo 1 |
|
Lian |
Wijnberg |
Marcel |
Wijnberg |
Cor |
Den Boon |
Nicole |
Den Boon |
Saskia |
Heij |
|
|
vrijdagavond: Gemengd dubbel 35+ (DD, HD, 2x GD) |
|
Strijdo 2 |
|
Martin |
Tak |
Annemie |
Bogmans-Jansen |
Marian |
van Doorn |
Nancy |
van der Pluijm |
Floris |
Klapwijk |
Ivo |
Jamar |
|
|
vrijdagavond: Gemengd dubbel 35+ (DD, HD, 2x GD) |
|
Strijdo 3 |
|
Ingrid |
van Bavel |
Martine |
Van der Zee |
Heidi |
Anthonis |
Wencke |
van der Lans |
Maikel |
Salewicz |
Frank |
van der Wijst |
Ed |
van der Lans |
|
|
vrijdagavond: Heren dubbel 35+ (4x HD) |
|
Strijdo 1 |
|
Erwin |
Schellekens |
Hans |
Monschouwer |
Arco |
vd Bent |
Marc |
vd Made |
Marc |
Welling |
Andries |
Pullen |
|
|
|
|
zaterdag: Dames 17+ (2x DE, 3x DD) |
|
Strijdo 1 |
|
Ayla |
Janssen |
Jenny |
Rehm |
Emma |
Beskers |
Anic |
Stevens |
Yvonne |
van Gennip |
|
|
zaterdag: Dames dubbel 17+ (4x DD) |
|
Strijdo 1 |
|
Tanja |
van Maldegem |
Conny |
Michielsen-Broeders |
Ineke |
Janszen |
Simone |
Molenaar |
Ans |
Wildeboer |
Monique |
Jongenelen |
|
|
|
|
zaterdag: Gemengd 17+ (DE, HE, GD, DD, HD) |
|
Strijdo 1 |
|
Tessa |
Rehm |
Ellen |
Hulst |
Nyree |
Janssens |
Ralph |
Geers |
Steyn |
Geers |
Thomas |
Wijnberg |
|
|
|
|
zaterdag: Gemengd dubbel 17+ (DD, HD, 2x GD) |
|
Strijdo 1 |
|
Elna |
Derks |
Paul |
van Mossevelde |
Mark |
Weissmann |
Harrie |
Bayens |
Carin |
van Buitenen |
Corinne |
Dankers |
|
|
|
|
zaterdag: Heren 17+ (4x HE, 2x HD) |
|
Strijdo 1 |
|
Barry |
Luijks |
Marten |
Bogmans |
Thijs |
Van den Heijkant |
Jan |
Korteweg |
Erik |
Snackey |
Tommie |
Rombouts |
Paul |
Berende |
|
|
zaterdag: Heren 17+ (4x HE, 2x HD) |
|
Strijdo 2 |
|
Ronald |
de Pender |
Luuk |
van Dorp |
Bob |
Wieman |
Joost |
van Veghel |
Rob |
Wiegand |
Jurgen |
Hooijmaijers |
|
|
|
|
zaterdag: Heren 35+ (2xHE, 3xHD) |
|
Strijdo 1 |
|
Barry |
Dallinga |
Jeroen |
van Keulen |
Huub |
Pennings |
Erwin |
van der Poel |
Jan |
Wieman |
Leo |
Wubben |
|
|
|
|
zaterdag: Heren dubbel 17+ (4x HD) |
|
Strijdo 1 |
|
Daan |
van Dorp |
Mario |
Brenters |
Nick |
Lodder |
Marco |
Dat |
Thijs |
van Wuijckhuijse |
Paul |
Gudde |
|
|
|
|