PADEL Teamindeling KNLTB najaarscompetitie senioren 2021

Captains zijn vet gedrukt

KLIK OP HET AFDELINGSNUMMER OM NAAR DE UITSLAGEN/
STANDEN PAGINA VAN DE KNLTB TE GAAN

vrijdagavond, 18 jaar en ouder, 2e klasse gevorderden

Strijdo 1

Padel Vrijdag – 2e klasse – Afdeling 7

Peggy

de Vos

Angela

Hofman

Elma

Bloemscheer

Renske

Hogervorst

 

 

 

vrijdagavond, 18 jaar en ouder, 3e klasse licht gevorderden

Strijdo 2

Padel Vrijdag – 3e klasse – Afdeling 7

Jerry

Deelen

Erik

Snackey

Jos

Zimmerman

Marten

Bogmans

Marc

Jansen

 

 

 

vrijdagavond, 18 jaar en ouder, 3e klasse licht gevorderden

Strijdo 3

Padel Vrijdag – 3e klasse – Afdeling 1

Marjoleen

Petit

Ruud

Versluis

Jan

van de Wijngaart

Jacques

van de Schoof

Hellen

van de Schoof

 

 

  

vrijdagavond, 18 jaar en ouder, 3e klasse licht gevorderden

Strijdo 4

Padel Vrijdag – 3e klasse – Afdeling 2

Suzanne

Vermaas

Edwin

van der Flier

Frank

Vermeulen

Ingrid

van Bavel

Paul

van Kins

 

 

  

zaterdag, 18 jaar en ouder, 1e klasse wedstrijdspelers

 

Strijdo 1

Padel Zaterdag – 1e klasse – Afdeling 15

Dave

Rompas

Frank

van Gils

Alexander

de Bie

Bob

van Tiel

Thijs

van Tiel

Wout

van Tiel

Arthur

van der Hilst

 

 

 

zaterdag, 18 jaar en ouder, 2e klasse gevorderden

Strijdo 2

Padel Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 13

Evert

Luiten

Arnold

Vermaas

Arco

Van den Bent

Bjinse

Bierma

Boris

Corvers

 

 

  

zondag, 18 jaar en ouder, 3e klasse licht gevorderden

Strijdo 1

Padel Zondag – 3e klasse – Afdeling 4

Katie

Vermaas

Robin

Busio

Ties

Pullen

Jasper

de Vos

Jelle

de Rooij

 

 

  

zondag, 18 jaar en ouder, 3e klasse licht gevorderden

Strijdo 2

Padel Zondag – 3e klasse – Afdeling 2

Sandra

van Tiel

Ruben

van Bochoven

Natasja

van Bochoven

Corinne

Danker

Marlon

Roelands

Frank

van der Wijst

 

 

  

zondag, 18 jaar en ouder, 3e klasse licht gevorderden

Strijdo 3

Padel Zondag – 3e klasse – Afdeling 1

Barry

Dallinga

Jessica

Kleine Deters

Erwin

van der Poel

Tanja

van Maldegem

Henk

Brus

Conchita

Brus-Sierra

 

 



KNLTB Najaarscompetitie 2021 teamindeling Overzicht