Zaterdag

Teamindeling KNLTB najaarscompetitie senioren 2020

Captains zijn vet gedrukt en onderstreept

KLIK OP HET AFDELINGSNUMMER OM NAAR DE UITSLAGEN/
STANDEN PAGINA VAN DE KNLTB TE GAAN
 

zaterdag: Dames dubbel 17+ (4x DD)

Strijdo 1

2e klasse afdeling 12

Tanja

van Maldegem

Simone

Molenaar

Conny

Michielsen-Broeders

Ans

Wildeboer

Mariska

Verdaasdonk

Mascha

van Andel

Inge

Boelens

Karin

Geutjes

 

zaterdag: Gemengd 17+ (DE, HE, GD, DD, HD)

Strijdo 1

1e klasse afdeling 12

Tessa

Rehm

Ralph

Geers

Steyn

Geers

Ellen

Hulst

Nyree

Janssens

Thomas

Wijnberg

 

 

 

 

 

zaterdag: Gemengd 17+ (DE, HE, GD, DD, HD)

Strijdo 2

4e klasse afdeling 28

Desiree

Geers

Jobien

Laurijssen

Bob

Wieman

Stefan

Krijnen

Nandy

Van Herten

Marco

Dat

 

 

 

 


 

zaterdag: Gemengd dubbel 17+ (DD, HD, 2x GD)

Strijdo 1

1e klasse afdeling 4

Arthur

van der Hilst

Frank

van Gils

Astrid

Dijkstra

Maya

van Gils

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zaterdag: Gemengd dubbel 17+ (DD, HD, 2x GD)

Strijdo 2

2e klasse afdeling 9

Elna

Derks

Paul

van Mossevelde

Harrie

Bayens

Mark

Weissmann

Carin

van Buitenen

Corinne

Danker

 

 

 

 

 

zaterdag: Gemengd dubbel 17+ (DD, HD, 2x GD)

Strijdo 3

3e klasse afdeling 12

Wim

Damen

Monique

Jongenelen

Ineke

Janszen

Peter

Janssens

Letty

Janssens-Stevens

 

 

 

 

 

 

 

zaterdag: Dames 17+ (2x DE, 3x DD)

Strijdo 1

2e klasse afdeling 7

Yvonne

van Gennip

Jenny

Rehm

Emma

Beskers

Jacqueline

Dinjens-van Hoove

Lotte

Beskers

 

 

 

 

 

 


 

zaterdag: Heren 17+ (4x HE, 2x HD)

Strijdo 1

3e klasse afdeling 54

Barry

Luijks

Marten

Bogmans

Thijs

Van den Heijkant

Jan

Korteweg

Erik

Snackey

Tommie

Rombouts

 

 

 

 

 

zaterdag: Heren 17+ (4x HE, 2x HD)

Strijdo 2

5e klasse afdeling 25

Ronald

de Pender

Luuk

Van Dorp

Joost

Van Veghel

Paul

Gudde

Iwan

Van Abeelen

 

 

 

 

 

 

 

zaterdag: Heren 35+ (2xHE, 3xHD)

Strijdo 1

3e klasse afdeling 3

Barry

Dallinga

Jeroen

van Keulen

Huub

Pennings

Erwin

van der Poel

Jan

Wieman

Leo

Wubben

Toon

Hamers

 

 



Teamindeling najaarscompetitie KNLTB 2020 Overzicht