Teamindeling wintercompetitie

Captains zijn vet gedrukt en onderstreept

KLIK OP HET AFDELINGSNUMMER OM NAAR DE UITSLAGEN/STANDEN PAGINA VAN DE KNLTB TE GAAN

Dames dubbel 17+ (4DD) - donderdagmorgen

Strijdo 1

2e klasse afdeling 3

Mieke

Martens

Cea

van Geer

Carla

Dijkstra

Monika

Schraven

Yvette

van Strien

Ellen    

Schröder

 

 

 

 

 

Gemengd dubbel 50+ (DD-HD-2GD) vrijdag

Strijdo 1

open klasse afdeling 2

Albert

van der Ham

Leo

Maagdenberg

Riekie

van der Ham

Tineke

Bloem

Nelly

Kloonen

 

 

 

 

 

 

 

Gemengd dubbel 50+ (DD-HD-2GD) vrijdag

Strijdo 2

open klasse afdeling 2

John

Loonen

Ronald

Keulen v.

Rene

Ligtvoet

Ingrid

Keulen v.

Jeannette

Dechesne

Barbara

Wagenaar

Arjan

Suylekom

 

 

 

Heren dubbel 50+ (4HD) vrijdag

Strijdo 1

2e klasse afdeling 3

Ad

van Dongen

Beno

Dallinga

Huub

Pennings

Joop   

Boon

Fons   

Hageman

 

 

 

 

 

 

 

Gemengd dubbel 17+ (DD-HD-2GD) - zaterdag

Strijdo 1

1e klasse afdeling 2

Carine

van Schaaik

Sandra

Lamers

Yvonne

Lange

Richard

De Vries

Evert

Luiten

Rob

Benning

Mark

Weissmann

 

 

 

Gemengd dubbel 17+ (DD-HD-2GD) - zaterdag

Strijdo 2

3e klasse afdeling 2

Stefan

Krijnen

Tommie

Rombouts

Bob

Wieman

Desiree

Geers

Jobien

Laurijssen

Nandy

van Herten

 

 

 

 

 

Dames dubbel 17+ (4DD) zaterdag

Strijdo 1

hoofdklasse afdeling 1

Tessa

Rehm

Lotte

Beskers

Ellen

Hulst

Nyree

Janssens

Astrid

Dijkstra

Inge

Schellekens

 

 

 

 

 

Dames dubbel 17+ (4DD) zaterdag

Strijdo 2

1e klasse afdeling 2

Ayla

Janssen

Emma

Beskers

Jenny

Rehm

Nicky

Pinkster-Gerritse

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Dames dubbel 35+ (4DD) - zaterdag

Strijdo 1

2e klasse afdeling 4

Conny

Michielsen-Broeders

Letty

Janssens

Simone

Molenaar

Ineke

Janszen

Monique

Jongenelen

Saskia

Heij

 

 

 

 

 

Dames dubbel 35+ (4DD) - zaterdag

Strijdo 2

2e klasse afdeling 2

Sietske

Van Komen

Nancy

Schaffhausen

Judith

Hofkens

Tanja

Van Maldegem

Mascha

Van Andel

 

 

 

 

 

 

 

Heren dubbel 35+ (4HD) - zaterdag

Strijdo 1

2e klasse afdeling 3

Arco

vd Bent

Arnold

Vermaas

Arthur

Hofstee

Boris

Corvers

Ruben

Van Bochove

Frank

Vermeulen

 

 

 

 

 

Heren dubbel 35+ (4HD) - zaterdag

Strijdo 2

2e klasse afdeling 2

Jan

de Laat

Peter

Deelen

Peter

Janssens

Nils

van `t Veer

René

Verdaasdonk

Wim

Damen

 

 

 

 


  

Heren dubbel 35+ (4HD) - zaterdag

Strijdo 3

2e klasse afdeling 2

Barry

Dallinga

Jeroen

van Keulen

Huub

Pennings

Joost

van Veghel

Erwin

van der Poel

Mario

van Gorkom

 

 

 

 

 



KNLTB Wintercompetitie 2017-2018 speeldata overzicht