KNLTB Najaarscompetitie teamindeling

Teamindeling KNLTB najaarscompetitie senioren 2019

Captains zijn vet gedrukt en onderstreept

KLIK OP HET AFDELINGSNUMMER OM NAAR DE UITSLAGEN/
STANDEN PAGINA VAN DE KNLTB TE GAAN

 

Dames dubbel 17+ (4DD) donderdagmorgen

Strijdo 1

2e klasse afdeling 7

Karin

Kurstjens

Margot

Pelders

Mieke

Heerius

Margriet

Maanders

Hennie

van Slooten

Jeanette

Gieles

Francien

van der Linden

 

 

 

Heren dubbel 50+ (4HD) vrijdag

Strijdo 1

2e klasse afdeling 1

John

Loonen

Fons

Hageman

Joop

Boon

Rene

Ligtvoet

Ronald

van Keulen

 

 

 

 

 

 

 

Heren dubbel 50+ (4HD) vrijdag

Strijdo 2

2e klasse afdeling 2

Ad

van Dongen

Rob

Geurtsen

Toon

Hamers

Beno

Dallinga

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Dames dubbel 17+ (4DD) vrijdagavond

Strijdo 1

3e klasse afdeling 37

Femke

Schouten

Diana

Schouten

Ilse

Schriek

Daphne

van der Velden

Anna

Krijnen

Hellen

De Bie

 

 

 

 

 

Dames dubbel 35+ (4DD) vrijdagavond

Strijdo 1

2e klasse afdeling 10

Natasja

van Bochove

Renske

Hogervorst

Peggy

de Vos

Angela

Hofman

Miranda

ten Brinke

Chantal

van Vegten

 

 

 

 

 

Dames dubbel 35+ (4DD) vrijdagavond

Strijdo 2

3e klasse afdeling 55

Mandy

van Gestel

Anja

Zweep-Löhner

Doris

van Beijnen

Eline

Huijben-Hijkoop

Hanneke

van Wijk

Wendy

Aarden

 

 

 

 

 

Gemengd dubbel 35+ (DD-HD-2GD) vrijdagavond

Strijdo 1

2e klasse afdeling 22

Arnold

Vermaas

Corinne

Danker

Sandra

van Tiel

Ruben

van Bochove

Arthur

Hofstee

Suzanne

Vermaas

 

 

 

 

 

Gemengd dubbel 35+ (DD-HD-2GD) vrijdagavond

Strijdo 2

2e klasse afdeling 21

Ludy

Peeters

Edwin

van der Flier

Nicole

den Boon

Frank

Vermeulen

Lian

Wijnberg

Marcel

Wijnberg

 

 

 

 

 

Gemengd dubbel 35+ (DD-HD-2GD) vrijdagavond

Strijdo 3

3e klasse afdeling 66

Ingrid

van Bavel-Krijgsman

Maikel

Salewicz

Martine

van der Zee

Frank

van der Wijst

Wencke

van der Lans

Erwin

van Gorp

Heidi

Anthonis

Ed

van der Lans

 

Heren dubbel 35+ (4HD) vrijdagavond

Strijdo 1

3e klasse afdeling 14

Erwin

Schellekens

Marc

van der Made

Andries

Pullen

Wim

Damen

Marc

Welling

Paul

van de Ven

 

 

 

 

 

Heren dubbel 35+ (4HD) vrijdagavond

Strijdo 2

3e klasse afdeling 17

Robert

van Lith

Eric

Siemons

Ad

Berende

Gerard

Ijsseldijk

Kees

Schouwenaars

Karel

Stultjens

 

 

 

 

 

Dames 17+ (2DE-3DD) zaterdag

Strijdo 1

3e klasse afdeling 8

Ayla

Janssen

Emma

Beskers

Jenny

Rehm

Yvonne

van Gennip

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dames dubbel 17+ (4DD) zaterdag

Strijdo 1

2e klasse afdeling 21

Astrid

Rietveld

Nicole

den Boon

Carin

van Buitenen

Annemiek

Verbunt

Elna

Derks

Sandra

Lamers

 

 

 

 

 

Dames dubbel 17+ (4DD) zaterdag

Strijdo 2

3e klasse afdeling 21

Tanja

van Maldegem

Judith

Hofkens

Ans

Wildeboer

Ineke

Janszen

Karin

Geutjes

Conny

Michielsen-Broeders

Simone

Molenaar

Mascha

van Andel

 

Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD) zaterdag

Strijdo 1

1e klasse afdeling 6

Tessa

Rehm

Ralph

Geers

Steyn

Geers

Ellen

Hulst

Nyree

Janssens

Thomas

Wijnberg

 

 

 

 

 

Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD) zaterdag

Strijdo 2

4e klasse afdeling 24

Marco

Dat

Nandy

van Herten

Jobien

Larijssen

Brenda

Slegers

Bob

Wieman

Paul

Gudde

 

 

 

 

 

Gemengd dubbel 17+ (DD-HD-2GD) zaterdag

Strijdo 1

hoofdklasse afdeling 1

Maurice

Pinkster

Thijs

van Tiel

Lotte

Beskers

Inge

Schellekens

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gemengd dubbel 17+ (DD-HD-2GD) zaterdag

Strijdo 2

2e klasse afdeling 19

Arthur

van der Hilst

Nicky

Pinkster-Gerritse

Maya

van Gils

Frank

van Gils

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Heren dubbel 17+ (4HD) zaterdag

Strijdo 1

3e klasse afdeling 23

Ronald

de Pender

Barry

Luijks

Jan

Korteweg

Tommie

Rombouts

Luuk

van Dorp

Jerry

Deelen

 

 

 

 

  

Gemengd (DE-HE-GD-DD-HD) zondag

Strijdo 1


3e klasse afdeling 14

Katie

Vermaas

Isa

Hogervorst

Sam

Hoorman

Wout

van Tiel

Robin

Busio

Jasper

de Vos

Ties

Pullen

 

 

 



Speeldata najaarscompetitie 2019 overzicht