Zaterdag

Captains zijn vet gedrukt en onderstreept
KLIK OP HET AFDELINGSNUMMER OM NAAR DE UITSLAGEN/ 
STANDEN PAGINA VAN DE KNLTB TE GAAN

zaterdag: Dames dubbel 17+ (4x DD)

Strijdo 1

2e klasse afdeling 15

Sandra

Lamers

Carine

van Schaaik

Loes

van der Pluijm

Yvonne

Lange

Floor

Simons

Miranda

ten Brinke

 

 

 

 

 

zaterdag: Dames dubbel 17+ (4x DD)

Strijdo 2

2e klasse afdeling 8

Nancy

Schaffhausen

Sietske

Van Komen

Tamara

van Abeelen

Mascha

van Andel

Jacqueline

Wientjens

Conny

Michielsen

 

 

 

 

 

zaterdag: Gemengd 17+ (DE, HE, GD, DD, HD)

Strijdo 1

2e klasse afdeling 27

Annita

Vossebeld

Maya

van Gils

Astrid

Rietveld

Frank

van Gils

Arthur

van der Hilst

Rob

Benning

 

 

 

 

 

zaterdag: Gemengd 17+ (DE, HE, GD, DD, HD)

Strijdo 2

3e klasse afdeling 71

Elna

Derks

Paul

van Mossevelde

Harrie

Bayens

Carin

van Buitenen

Richard

de Vries

Mark

Weismann

Tim

Meuleman

 

 

 

zaterdag: Gemengd 17+ (DE, HE, GD, DD, HD)

Strijdo 3

4e klasse afdeling 35

Desiree

Geers

Stefan

Krijnen

Marco

Dat

Nandy

van Herten

Jobien

Laurijssen

Bob

Wieman

 

 

 

 

  

zaterdag: Gemengd dubbel 17+ (DD, HD, 2x GD)

Strijdo 1

3e klasse afdeling 22

Saskia

Heij

Letty

Janssens

Ineke

Janszen

Wim

Damen

Ivo

Eggink

Peter

Janssens

 

 

 

 

 

zaterdag: Gemengd dubbel 17+ (DD, HD, 2x GD)

Strijdo 2

3e klasse afdeling 14

Ans

Wildeboer

Inge

Boelens

Tanja

van Maldegem

Judith

Hofkens

Arjan

Pelders

Hans

Raes

Rob

Gooijen

Peter

Kurstjens

 

zaterdag: Dames 17+ (2x DE, 3x DD)

Strijdo 1

1e klasse afdeling 2

Tessa

Rehm

Ellen

Hulst

Lotte

Beskers

Inge

Schellekens

Nyree

Jansens

 

 

 

 

 

 

 

zaterdag: Dames 17+ (2x DE, 3x DD)

Strijdo 2

2e klasse afdeling 3

Emma

Beskers

Jenny

Rehm

Nicky

Gerritse

Ayla

Janssen

 

 

 

 

 

 

 

 

  

zaterdag: Heren 17+ (4x HE, 2x HD)

Strijdo 1

2e klasse afdeling 27

Maurice

Pinkster

Bob

van Tiel

Thijs

van Tiel

Alexander

de Bie

Dave

Rompas

 

 

 

 

 

 

 

zaterdag: Heren 17+ (4x HE, 2x HD)

Strijdo 2

2e klasse afdeling 32

Thomas

Wijnberg

Luuk

van der Hilst

Ralph

Geers

Jerry

Deelen

Steyn

Geers

Paul

Smithuis

Mike

van Dalen

 

 

 

zaterdag: Heren 17+ (4x HE, 2x HD)

Strijdo 3

3e klasse afdeling 67

Barry

Luijks

Jan

Korteweg

Erik

Snackey

Thijs

van den Heijkant

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zaterdag: Heren 35+ (2xHE, 3xHD)

Strijdo 1

3e klasse afdeling 13

Barry

Dallinga

Jeroen

van Keulen

Huub

Pennings

Joost

van Veghel

Erwin

van der Poel

Mario

van Gorkom

 

 

 

 

Teamindeling KNLTB voorjaarscompetitie overzicht