Vrijdagavond

Captains zijn vet gedrukt en onderstreept
KLIK OP HET AFDELINGSNUMMER OM NAAR DE UITSLAGEN/ 
STANDEN PAGINA VAN DE KNLTB TE GAAN

vrijdagavond: Dames dubbel 17+ (4x DD)

Strijdo 1

3e klasse afdeling 51

Femke

Schouten

Diana

Schouten

Ilse

Schriek

Daphne

van der Velden

Anna

Krijnen

Hellen

De Bie

 

 

 

 

 

vrijdagavond: Dames dubbel 35+ (4x DD)

Strijdo 1

4e klasse afdeling 27

Mandy

Van Gestel

Doris

Van Beijnen

Heidi

Anthonis

Nathalie

Berger-Smits

Martine

Van der Zee

Wencke

Van der Lans

Wendy

Aarden

 

 

 

vrijdagavond: Gemengd dubbel 35+ (DD, HD, 2x GD)

Strijdo 1

2e klasse afdeling 1

Arnold

Vermaas

Angela

Busio

Renske

Hogervorst

Chantal

van Vegten

Arthur

Hofstee

Boris

Corvers

 

 

 

 

  

vrijdagavond: Gemengd dubbel 35+ (DD, HD, 2x GD)

Strijdo 2

2e klasse afdeling 3

Natasja

van Bochove

Suzanne

Vermaas

Sandra

van Tiel

Ruben

van Bochove

Paul

van der Ven

Martin

Tak

Frank

van der Wijst

 

 

 

vrijdagavond: Gemengd dubbel 35+ (DD, HD, 2x GD)

Strijdo 3

2e klasse afdeling 6

Corinne

Danker

Lian

Wijnberg

Ludy

Peeters

Iwan

van Abeelen

Floris

Klapwijk

Marcin

Czajkowski

 

 

 

 

 

vrijdagavond: Gemengd dubbel 35+ (DD, HD, 2x GD)

Strijdo 4

4e klasse afdeling 31

Nils

van ‘t Veer

René

Verdaasdonk

Bert

van der Avoird

Marjo

Roelen

Marie-José

Paulussen

Simone

Molenaar

 

 

 

 

 

vrijdagavond: Gemengd dubbel 35+ (DD, HD, 2x GD)

Strijdo 5

4e klasse afdeling 60

Jan

de Laat

Monique

Jongenelen

Jessica

Kleine Deters

Elly

Peters

Rob

Peters

Jan

Verkooijen

Henriette

Verkooijen

 

 

 

vrijdagavond: Heren dubbel 35+ (4x HD)

Strijdo 1

2e klasse afdeling 23

Marcel

Wijnberg

Edwin

vd Flier

Cor

den Boon

Frank

Vermeulen

Paul

van Kins

Jacob

van Drunen

 

 

 

 

 

vrijdagavond: Heren dubbel 35+ (4x HD)

Strijdo 2

2e klasse afdeling 9

Erwin

Schellekens

Marc

van de Loo

Evert

Luiten

Marc

van der Made

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vrijdagavond: Heren dubbel 35+ (4x HD)

Strijdo 3

4e klasse afdeling 32

Robert

van Lith

Karel

Stultjens

Eric

Siemons

Kees

Schouwenaars

Gerard

Ijsseldijk

Jan

Wieman

Ad

Berende

 

 

Teamindeling KNLTB voorjaarscompetitie overzicht