Teamindeling KNLTB wintercompetitie senioren 2018-2019

Captains zijn vet gedrukt en onderstreept

KLIK OP HET AFDELINGSNUMMER OM NAAR DE UITSLAGEN/
STANDEN PAGINA VAN DE KNLTB TE GAAN

 

Dames dubbel 17+ (4DD) - donderdagmorgen

Strijdo 1

1e klasse afdeling 2

Margot

Pelders

Jeannette

Gieles

Margriet

Maanders

Karin

Kurstjens

Mieke

Heerius

 

 

 

 

 

 

 

Dames dubbel 17+ (4DD) - donderdagmorgen

Strijdo 2

2e klasse afdeling 3

Monika

Schraven

Carla

Dijkstra

Cea

Geer van

Mieke

Martens

Yvette

Strien van

Ellen

Schroder

 

 

 

 

 

Gemengd dubbel 50+ (DD-HD-2GD) vrijdag

Strijdo 1

open klasse afdeling 2

Albert

van der Ham

Tineke

Bloem

Leo

Maagdenberg

Riekie

van der Ham

Peter

Deelen

Nelly

Kloonen

 

 

 

 

 

Gemengd dubbel 50+ (DD-HD-2GD) vrijdag

Strijdo 2

open klasse afdeling 2

John

Loonen

Ronald

Keulen van

Rene

Ligtvoet

Jeannette

Dechesne

Ingrid

Keulen van

Barbara

Wagenaar

Josje

Verschuuren

 

 

 

Heren dubbel 50+ (4HD) vrijdag

Strijdo 1

2e klasse afdeling 3

Ad

van Dongen

Wim

van Hagen

Fons

Hageman

Beno

Dallinga

Toon

Hamers

 

 

 

 

 

 

 

Gemengd dubbel 17+ (DD-HD-2GD) - zaterdag

Strijdo 1

1e klasse afdeling 3

Carine

van Schaaik

Yvonne

Lange

Sandra

Lamers

Evert

Luiten

Richard

de Vries

Rob

Benning

Mark

Weissmann

 

 

 

Gemengd dubbel 17+ (DD-HD-2GD) - zaterdag

Strijdo 2

3e klasse afdeling 3

Tommie

Rombouts

Desiree

Geers-van der Velden

Jobien

Laurijssen

Stefan

Krijnen

Barry

Luijks

Daphne

van der Velden

Marco

Dat

 

 

 

Dames dubbel 17+ (4DD) zaterdag

Strijdo 1

hoofdklasse afdeling 2

Tessa

Rehm

Lotte

Beskers

Ellen

Hulst

Nyree

Janssens

Astrid

Rietveld

Inge

Schellekens

 

 

 

 

 

Dames dubbel 17+ (4DD) zaterdag

Strijdo 2

1e klasse afdeling 3

Jenny

Rehm

Ayla

Janssen

Emma

Beskers

Yvonne

van Gennip

Anic

Stevens

Nicky

Pinkster-Gerritse

 

 

 

 

 

Dames dubbel 35+ (4DD) - zaterdag

Strijdo 1

2e klasse afdeling 1

Monique

Jongenelen

Letty

Janssens-Stevens

Conny

Michielsen-Broeders

Henriette

Verkooijen

Simone

Molenaar

Ineke

Janszen

 

 

 

 

 

Dames dubbel 35+ (4DD) - zaterdag

Strijdo 2

2e klasse afdeling 4

Judith

Hofkens

Tanja

v. Maldegem

Tamara

v. Abeelen

Sietske

v. Komen

Nancy

Schaffhausen

 

 

 

 

 

 

 

Heren dubbel 35+ (4HD) - zaterdag

Strijdo 1

2e klasse afdeling 2

Boris

Corvers

Arnold

Vermaas

Ruben

van Bochove

Arthur

Hofstee

Frank

Vermeulen

Floris

Klapwijk

 

 

 

 

 

Heren dubbel 35+ (4HD) - zaterdag

Strijdo 2

2e klasse afdeling 1

Jan

de Laat

Peter

Deelen

Peter

Janssens

Nils

van 't Veer

Renê

Verdaasdonk

Wim

Damen

 

 

 

 

 

Heren dubbel 35+ (4HD) - zaterdag

Strijdo 3

2e klasse afdeling 1

Barry

Dallinga

Jeroen

van Keulen

Huub

Pennings

Mario

van Gorkom