Indeling KNLTB Voorjaarscompetitie 2018

Captains zijn vet gedrukt

KLIK OP HET AFDELINGSNUMMER OM NAAR DE UITSLAGEN/STANDEN PAGINA VAN DE KNLTB TE GAAN

DINSDAG

 

Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend 2e klasse - Afdeling 6

Strijdo 1

Marian

van Doorn

Madelon

Topouzis

Nancy

van der Pluijm

Corien

Luijten

Juliette

van der Bilt

Martine

Tolenaar

Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend 3e klasse - Afdeling 1

Strijdo 2

 

Mieke

Martens

Yvette

Van Strien

Carla

Dijkstra

Cea

van Geer

Monika

Schraven

 

 

Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend 5e klasse - Afdeling 6

Strijdo 3

 

Els

van Dorst

Marja

van Esch

Fien

Claveaux

Carla

Coomans

Rian

Leyten

Ellen

Schroder

 

 

 


 

 

DONDERDAG

DONDERDAGAVOND

Dames 35+ * Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) 3e klasse - Afdeling 2

Strijdo 1

Margriet

Maanders

Margot

Pelders

Henny

Van Slooten

Jeanette

Gieles

Karin

Kurstjens

Mieke

Heerius

8&9-competitie Donderdag Avond 2e klasse - Afdeling 22

Strijdo 1

 

Ilse

Schriek

Nanny

Gersen

Hellen

de Bie

Sabine

de Munk


 

Captains zijn vet gedrukt

KLIK OP HET AFDELINGSNUMMER OM NAAR DE UITSLAGEN/STANDEN PAGINA VAN DE KNLTB TE GAAN

VRIJDAGMIDDAG

 

Heren dubbel 50+ Vrijdag Middag (CBR-OBR-WBR) 3e klasse - Afdeling 4

Strijdo 1

René

Leijten

Gerard

Bongers

Wim

Heerius

Kees

Lafeber

Paul

Groeneveld

Ton

Bruijs (reserve)

Heren dubbel 50+ Vrijdag Middag (CBR-OBR-WBR) 3e klasse - Afdeling 3

Strijdo 2

Ad

van Dongen

Wim

van Hagen

Fons

Hageman

Jan Willem

van de Laar

Toon

Hamers

Ad

Jongmans

Beno

Dallinga

Gemengd dubbel 50+ Vrijdag Middag 2e klasse - Afdeling 4

Strijdo 1

John

Loonen

Ronald

Keulen van

René

Ligtvoet

Ingrid

Keulen van

Jeannette

Dechesne

Barbara

Wagenaar

Josje

Verschuuren

 


 

Captains zijn vet gedrukt

KLIK OP HET AFDELINGSNUMMER OM NAAR DE UITSLAGEN/STANDEN PAGINA VAN DE KNLTB TE GAAN

VRIJDAGAVOND

 

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 14

Strijdo 1

Arnold

Vermaas

Angela

Busio

Renske

Hogervorst

Chantal

van Vegten

Arthur

Hofstee

Boris

Corvers

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond 4e klasse - Afdeling 13

Strijdo 2

Nils

van ‘t Veer

René

Verdaasdonk

Bert

van der Avoird

Marjo

Roelen

Marie-José

Paulussen

Simone

Molenaar

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond 4e klasse - Afdeling 10

Strijdo 3

 Jan

 De Laat

Conny

Michielsen

Elly

Peters

Rob

Peters

Jan

Verkooijen

Henriette

Verkooijen

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond 4e klasse - Afdeling 9

Strijdo 4

Monique

Jongenelen

Femke

ten Wolde

Marina

Vinken

Ad

Berende

Gerard

IJsseldijk

Nico

Ruygt


 

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond 4e klasse - Afdeling 5

Strijdo 1

Femke

Schouten

Diana

Schouten

Jobien

Laurijssen

Daphne

van der Velden

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond 1e klasse - Afdeling 6

Strijdo 1

Lian

Wijnberg

Ludy

Peeters

Nicole

Den Boon

Annemiek

Verbunt

Peggy

De Vos

Corinne

Danker

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond 2e klasse - Afdeling 4

Strijdo 1

Marcel

Wijnberg

Edwin

vd Flier

Cor

den Boon

Frank

Vermeulen

Paul

van Kins

Jacob

van Drunen

Hans

Molewijk

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 5

Strijdo 2

Floris

Klapwijk

Iwan

Abeelen

Peter

Huizinga

Martin

Tak

Marcin

Czajkowski

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 3

Strijdo 3

Paul

van der Ven

Marc

van de Loo

Evert

Luiten

Koen

van Kleef

Marc

van der Made

Erwin

Schellekens

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond 4e klasse - Afdeling 2

Strijdo 4

Robert

van Lith

Karel

Stultjens

Eric

Siemons

Cees

Schouwenaars

Deny

Loonen

Jan

Wieman

     

Captains zijn vet gedrukt

KLIK OP HET AFDELINGSNUMMER OM NAAR DE UITSLAGEN/STANDEN PAGINA VAN DE KNLTB TE GAAN

ZATERDAG

 

Gemengd 17+ Zaterdag 1e klasse - Afdeling 6

Strijdo 1

Annita

Vossebeld

Maya

van Gils

Astrid

Rietveld

Frank

van Gils

Arthur

van der Hilst

Rob

Benning

Gemengd 17+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 6

Strijdo 2

Elna

Derks

Paul

van Mossevelde

Harrie

Bayens

Carin

van Buitenen

Richard

de Vries

Mark

Weismann

Gemengd dubbel 35+ Zaterdag 1e klasse - Afdeling 5

Strijdo 1

Saskia

Heij

Letty

Janssens

Ineke

Janszen

Wim

Damen

Ivo

Eggink

Peter

Janssens

Gemengd dubbel 35+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 7

Strijdo 2

Ans

Wildeboer

Inge

Boelens

Tanja

van Maldegem

Judith

Hofkens

Arjan

Pelders

Hans

Raes

Rob

Gooijen

Frank

Vermeulen


 

Dames 17+ * Zaterdag Overgangsklasse - Afdeling 2

Strijdo 1

Tessa

Rehm

Ellen

Hulst

Lotte

Beskers

Inge

Schellekens

Nyree

Jansens

Dames 17+ * Zaterdag 1e klasse - Afdeling 5


Strijdo 2

Sandra

van Tiel

Jenny

Rehm

Anic

Stevens

Karen

Dallinga

Emma

Beskers

Yvonne

van Gennip

Dames dubbel 35+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 1

Strijdo 1

Sandra

Lamers

Carine

van Schaaik

Loes

van der Pluijm

Yvonne

Lange

Floor

Simons

Miranda

ten Brinke

Dames dubbel 35+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 2

Strijdo 2

Nancy

Schaffhausen

Sietske

Van Komen

Tamara

Van Abeelen

Henriëtte

Verkooijen

Jacqueline

Wientjens   

Annemiek   

Noppert


 

Heren 17+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 17

Strijdo 1

Maurice

Pinkster

Bob

van Tiel

Thijs

van Tiel

Alexander

de Bie

Heren 17+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 13

Strijdo 2

 

Thomas

Wijnberg

Paul

Smithuis

Mike

van Dalen

Jerry

Deelen

Steyn

Geers

Ralph

Geers

Luuk

van der Hilst

Heren 17+ Zaterdag 3e klasse - Afdeling 12


Strijdo 3

Thijs

van den Kieboom

Jan

Korteweg

Luuk

van Dorp

Thijs

van den Heijkant

Ronald

de Pender

Erik

Snackey

Heren 35+ * Zaterdag (CBR-OBR-WBR) 2e klasse - Afdeling 6

Strijdo 1

Barry

Dallinga

Jeroen

van Keulen

Huub

Pennings

Arco

van den Bent

Leo

Wubben


 

Captains zijn vet gedrukt

KLIK OP HET AFDELINGSNUMMER OM NAAR DE UITSLAGEN/STANDEN PAGINA VAN DE KNLTB TE GAAN

ZONDAG

 

Gemengd 17+ Zondag (CBR-OBR-WBR) 3e klasse - Afdeling 5

Strijdo 1

Natasja

van Bochove

Jasmijn

Cobelens

Suzanne

Vermaas

Ruben

van Bochove

Rico

del Castilho

Andries

Pullen

 

JEUGD

 

Gemengd 11 t/m 17 jaar zondag

Strijdo 1 – afdeling 14 (1e klasse)

 

Jongens 11 t/m 17 jaar zondag

Strijdo 1 – afdeling 31 (2e klasse)

 

Meisjes 11 t/m 17 jaar zondag

Strijdo 1 – afdeling 33 (2e klasse)