Teamindeling KNLTB Najaarscompetitie 2018

Captains zijn vet gedrukt en onderstreept

KLIK OP HET AFDELINGSNUMMER OM NAAR DE UITSLAGEN/
STANDEN PAGINA VAN DE KNLTB TE GAAN

Gemengd dubbel 50+ (DD-HD-2GD) vrijdag

Strijdo 1

2e klasse – afdeling 5

John

Loonen

Ronald

van Keulen

Rene

Ligtvoet

Ingrid

van Keulen

Jeannette

Dechesne

Josje

Verschuuren

Arjan

van Suylekom

 

 

 

Heren dubbel 50+ (4HD) vrijdag

Strijdo 1

2e klasse – afdeling 5

Ad

van Dongen

Beno

Dallinga

Wim

van Hagen

Ad

Jongmans

Jan Willem

van de Laar

Toon

Hamers

Fons

Hageman

 

 

 

Gemengd dubbel 35+ (DD-HD-2GD) vrijdagavond

Strijdo 1

2e klasse – afdeling 20

Ludy

Peeters

Lian

Wijnberg

Marcel

Wijnberg

Nicole

den Boon

Cor

den Boon

Edwin

van der Flier

Frank   

Vermeulen

 

 

 

Gemengd dubbel 35+ (DD-HD-2GD) vrijdagavond

Strijdo 2

3e klasse – afdeling 48

Suzanne

Vermaas

Gerard

Bongers

Marie-José

Paulissen

René

Verdaasdonk

Simone

Molenaar

Alexander

van Dijk

Lian

van Strien

 

 

 

Heren dubbel 35+ (4HD) vrijdagavond

Strijdo 1

2e klasse – afdeling 9

Arthur

Hofstee

Arnold

Vermaas

Andries

Pullen

Ruben

van Bochove

Nils

van 't Veer

 

 

 

 

 

 

Heren dubbel 35+ (4HD) vrijdagavond

Strijdo 2

2e klasse – afdeling 12

Floris

Klapwijk

Marti

Tak

Marcin

Czajkowski

Peter

Huizinga

Iwan

van Abeelen

 

 

 

 

 

 

Heren dubbel 35+ (4HD) vrijdagavond

Strijdo 3

2e klasse – afdeling 10

Paul

van der Ven

Erwin

Schellekens

Marc

van der Made

Wim

Damen

Arco

van den Bent

 

 

 

 

 

 

Heren dubbel 35+ (4HD) vrijdagavond

Strijdo 4

3e klasse – afdeling 11

Robert

van Lith

Ad

Berende

Arjan

Pelders

Cees

Schouwenaars

Eric

Siemons

Gerard

IJsseldijk

Kees

Lafeber

 

 

 

Dames dubbel 17+ (4DD) vrijdagavond

Strijdo 1

3e klasse – afdeling 48

Femke

Schouten

Diana

Schouten

Anna

Krijnen-Heida

Hellen

de Bie

Ilse

Schriek

 

 

 

 

 

 

 

Dames dubbel 35+ (4DD) vrijdagavond

Strijdo 1

1e klasse – afdeling 10

Angela

Busio

Peggy

de Vos

Chantal

van Vegten

Natasja

van Bochove

 

 

 

 

 

 

 

 

Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD) zaterdag

Strijdo 1

1e klasse – afdeling 6

Tessa

Rehm

Ellen

Hulst

Nyree

Janssens

Ralph

Geers

Steyn

Geers

Thomas

Wijnberg

 

 

 

 

 

Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD) zaterdag

Strijdo 2

4e klasse – afdeling 24

Stefan

Krijnen

Desiree

Geers - van der Velden

Daphne

van der Velden

Marco

Dat

Paul

Gudde

Nandy

van Herten

 

 

 

 

 

Dames 17+ (2DE-3DD) zaterdag

Strijdo 1

2e klasse – afdeling 8

Astrid

Rietveld

Nicole

den Boon

Corinne

Danker

Annemiek

Verbunt

Elna

Derks

Carin

van Buitenen

 

 

 

 

 

Dames 17+ (2DE-3DD) zaterdag

Strijdo 2

3e klasse – afdeling 11

Sandra

van Tiel

Jenny

Rehm

Emma

Beskers

Yvonne

van Gennip

Ayla

Janssen

 

 

 

 

 

 


 

Heren 17+ (4HE-2HD) zaterdag

Strijdo 1

3e klasse – afdeling 12

Ronald

de Pender

Barry

Luijks

Tommie

Rombouts

Jan

Korteweg

Jerry

Deelen

Luuk

van Dorp

 

 

 

 

 

Gemengd dubbel 17+ (DD-HD-2GD) zaterdag

Strijdo 1

hoofdklasse – afdeling 3

Maurice

Pinkster

Thijs

van Tiel

Lotte

Beskers

Inge

Schellekens

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gemengd dubbel 17+ (DD-HD-2GD) zaterdag

Strijdo 2

1e klasse – afdeling 10

Arthur

van der Hilst

Frank

van Gils

Maya

van Gils

Annita

Vossebeld

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dames dubbel 17+ (4DD) zaterdag

Strijdo 1

4e klasse – afdeling 26

Tanja

van Maldegem

Judith

Hofkens

Ans

Wildeboer

Inge

Boelens

Ineke

Janszen

Karin

Geutjes

Conny

Michielsen-Broeders

Saskia

Heij